Szkoleniowiec Paulo Sousa zaprezentował w tym tygodniu listę piłkarzy drużyny narodowej na Mistrzostwa Europy! Paru piłkarzy odepchniętych od zespołu Polski!

Szkoleniowiec Paulo Sousa zaprezentował w tym tygodniu listę piłkarzy drużyny narodowej na Mistrzostwa Europy! Paru piłkarzy odepchniętych od zespołu Polski!

O występie w turnieju rangi mistrzowskiej myśli wielu młodych chłopaków, których celem życiowym jest profesjonalna gra w futbol. Futbol to w aktualnym momencie najpopularniejsza sportu dyscyplina na całym świecie i nie jest to żadne zaskoczenie. Dzieci od lat młodych walczą o to, żeby w niedalekiej przyszłości występować na najsławniejszych murawach piłkarskich. ścieżka do zostania profesjonalnym zawodnikiem nie jest najłatwiejsza i zmusza do wielu poświęceń i powinniśmy jednak zrozumieć to. Młodociani chłopcy, którym udało się chociażby z powodu tego pobudzają zazwyczaj zazdrość oraz zarazem uznanie w gronie swoich rówieśników. W przyszłym miesiącu będą startować europejskie mistrzostwa w nożnej piłce, w których brać udział będą 24 ekipy. To z całą pewnością dowodzi, iż na wielbicieli piłki nożnej czekają ogromne doznania. Bez cienia wątpliwości staniemy się odbiorcami bardzo dużej ilości trafień a także meczów futbolu, ponieważ turniej czempionatu europejskiego będzie grany przez miesiąc. W tym właśnie felietonie jednak naszym zamiarem będzie skonsolidować się na narodowej reprezentacji, ponieważ szkoleniowiec Sousa zaprezentował listę zawodników na pojedynki europejskich mistrzostw.

Prezentowanie listy graczy na wysokiej rangi rozgrywki jak na przykład mundial lub europejskie mistrzostwa od paru dekad potrafi obudzić pośród fanów piłki nożnej a także publicystów sportowych wielkie doznanie w naszym narodzie. Trafiały się w takich jak tych przypadkach zwykle, które nie każdemu przypadły do gustu. Bardzo podobnie było w tej sytuacji. Szkoleniowiec Sousa Paulo zaprezentował listę graczy i z całą pewnością sporym zaskoczeniem był brak w zespole narodowym Turbogrosika, który przez naprawdę długi czas stanowił ofensywną siłę naszej kadry narodowej. Od dawna piłkarz West Bromwich nie gra w piłkę często i jest to głównym powodem tego, iż szkoleniowiec Sousa Paulo nie zechciał powołać Turbogrosika do grupy zawodników drużyny narodowej na europejski czempionat. W teorii posiadamy silną narodową kadrę, która walczyć może o wysoki wynik na europejskim czempionacie. W takiej sytuacji zostaje nam oczekiwać na inauguracyjny mecz europejskich mistrzostw, gdzie Polska będzie grać ze słowacką drużyną.