Wykonywana ze strony Brzozowskiego pieśń zbyt zwyczajna na miejsce w finale zawodów Eurowizji! Niewesoły koniec przygody Brzozowskiego Rafała z konkursem Eurowizji.

Wykonywana ze strony Brzozowskiego pieśń zbyt zwyczajna na miejsce w finale zawodów Eurowizji! Niewesoły koniec przygody Brzozowskiego Rafała z konkursem Eurowizji.

Nasza ojczyzna najczęściej nie ujmowała sympatyków muzyki podczas konkursu Eurowizji i bardzo dobrze pamiętać o tym. Z reguły naszym najwybitniejszym rezultatem jest zakwalifikowanie się do części finałowej konkursu, gdzie wywalczaliśmy końcowe miejsca. Rok temu Eurowizję przełożono, gdyż panowała pandemia COVID-19, która powstrzymała nie wyłącznie Stary Kontynent, ale też resztę świata. Reprezentantem naszego narodu podczas konkursu Eurowizji był Brzozowski Rafał, który miał podekscytować smakoszy muzyki utworem pod tytułem "The Ride". Z wybrania przedstawiciela Polski dużo publicystów nie było uradowanych, jednakże finalnie do podmiany nie doszło. Przykro iż znowu musieliśmy pożegnać się z turniejem Eurowizji wcześniej, niż byśmy tego oczekiwali. Brzozowski Rafał, który reprezentował Polskę w trakcie konkursu Eurowizji nie skłonił ku sobie widowni i dlatego właśnie odpadł na etapie półmetku sześćdziesiątego piątego turnieju europejskiej piosenki.

Telewidzowie z Polski bez żadnych wątpliwości są już niesamowicie znudzeni tego rodzaju rozrywką. "The Ride" a więc piosenka wykonywana przez Rafała Brzozowskiego była naprawdę kiepska i bardzo dobrze to przyznać. W tym utworze nie ma niczego pasjonującego, co może wprawić w zachwyt widownie europejską. To jest któraś z kolei edycja turnieju europejskiej piosenki, podczas którego reprezentant naszego narodu nie ma możliwości awansować do finału. Bez kłopotu można dostrzec to, iż od paru lat wybór reprezentantów Polski na konkurs piosenki europejskiej nie wychodzi nam najlepiej. Dobrze więc pokładać wiarę w tym, iż w przyszłych latach Polska będzie w stanie awansować do finałowego pojedynku o triumf w zawodach europejskiej piosenki. Niesamowicie ważne w takiej sytuacji jest to, żeby wybrać najbardziej utalentowanego przedstawiciela, który da radę olśnić telewidzów europejskich. W przeciwnym razie znowu nie będziemy mieć możliwości do finałowego starcia podczas konkursu piosenki europejskiej.