Wygrana Francji nad Chorwatami.

W pojedynku Trójkolorowych z drużyną Chorwacji mogliśmy obejrzeć wiele trafień. Końcowy wynik rozgrywki to 4:2 dla Trójkolorowych. Tym samym drużyna z Bałkanów nie była w stanie zrewanżować się za finałowy mecz mistrzostwa świata w piłce nożnej w Rosji. Zawodnicy z Francji okazali się w tym spotkaniu delikatnie skuteczniejsi od zawodników z Chorwacji.

Spore grono znawców postrzegało to starcie jako rewanż za finałowy pojedynek mistrzostw świata na rosyjskiej ziemi. Pierwsze minuty spotkania doskonale to podkreślały. Zawodnicy z Chorwacji wyglądali zdecydowanie lepiej. Tworzyli sporo sytuacji. Pierwsze trafienie dla Chorwacji zdobył Lovren Dejan. Ostatnie dogranie w tej sytuacji wykonał Lucas Hernandez. Po piętnastu minutach zawodnicy gości wygrywali 1:0.

Francuzi nie umieli powstrzymać następnych ataków tworzonych przez ekipę Chorwacji. Fantastycznie wystąpił golkiper gości. Jego obrona powstrzymała Antoine Griezmanna przed zdobyciem gola. Francuski napastnik strzelił gola trochę później. W tej sytuacji bramkarz Chorwatów nie miał szans na interwencję.

Sporo goli w meczu.

Wynik remisowy nie pasował zawodników obu drużyn. Najlepsze ekipy ostatniego mundialu marzyły wyłącznie wygraną w tym starciu. Tak więc przez cały czas sympatycy mieli możliwość śledzenia pięknych akcji. Ilość bramek jest tego doskonałym tego dowodem. Na murawie gospodarzy oglądaliśmy świetny pojedynek.

W końcówce pierwszej połowy meczu francuscy piłkarze zaczęli nadrabiać straty. Istotna w tym przypadku była dyspozycja Anthony'ego Martiala, który ustrzelił bramkę dające wyrównanie drużynie francuskiej. Spotkania w ramach Narodów Ligi potrafią dać widzom futbolu mnóstwo wspaniałych doznań. Piłkarze tych dwóch drużyn przedstawili wysokie zdolności widzom piłkarskim. Bez wątpienia mnóstwo fanów może być zachwyconych. Finalnie z trzech punktów cieszyli się mistrzowie świata.

Reprezentanci chorwaccy musieli do pogodzenia się z przegraną. Zawodnicy z Bałkanów zaprezentowali się z dobrej strony. Dla Francuzów to kolejne zwycięstwo w Lidze Narodów.