Rywalizacja w Top Model rozpoczęta!

Rywalizacja w Top Model rozpoczęta!

Top Model jest zalicza się do hitów jesiennej ramówki TVN, w którym uczestnicy walczą o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Ciekawe jury a także Joanna Krupa jako prowadząca to rzeczywiście przepis na sukces, czego dowodem mogą być tysiące widzów zbierających się przed odbiornikami. Po etapie castingów i bootcampu w odcinkach zawita kilka rozpoznawalnych w przestrzeni modowej osób, jak chociażby redaktorki pism, światowej sławy fotografowie, bądź też znane modelki.

Tym razem w szranki staje 14 uczestników, wśród których znalazły się także osoby ze specjalnymi biletami - srebrnym i złotym. Bilet w kolorze złota przyznawany jest przez sędziów tej osobie, która ich zdaniem najbardziej może nadawać się do roli modelki lub modela, w skutek czego taki uczestnik od razu wchodzi do domu Top Model. Z kolei bilet w kolorze srebra jest głosem internautów, których zadaniem był wybór swojego ulubieńca, który nie musi uczestniczyć w castingach i natychmiastowo przechodzi na bootcamp, czyli kolejny etap.

Jakie jest główne założenie programu Top Model?

Każda edycja stawia sobie za cel dać nie tylko pojawienia się w świecie modelingu, ale też pierwszych kroków i rozwinięcie portfolio, dlatego co sezon postanawia się zgłosić naprawdę dużo chętnych osób. Podczas każdego z odcinków uczestnicy muszą wykonać różne konkurencje, które będą sprawdzać, czy odnajdą się oni w w świecie mody pełnym wyzwań. Sędziowie oceniają ich postępy i decydują o tym, który z uczestników odpada w danym odcinku. Dana jest jeszcze możliwość powrotu do programu po wyeliminowaniu, dzięki interwencji Michała Piróga, który obserwuje panel za kulisami, zapewniając pocieszenie i wsparcie dla uczestników. Stawką jest podpisanie kontraktu z agencją modelek i modeli a do tego sesja fotograficzna na okładkę dla jednego z czołowych polskich miesięczników "Glamour". Podczas obecnego sezonu również dowiemy się, kto okaże się być kolejnym uczestnikiem z tytułem Top Model w Polsce. O tytuł zmaga się wielu interesujących zawodników, więc z pewnością warto będzie oglądać na bieżąco emitowane odcinki.