Narodowa reprezentacja Włoch pokonała drużynę Hiszpanii i wywalczyła awans do finału tego turnieju! W półfinałowym spotkaniu europejskiego czempionatu widzieliśmy niezwykłe widowisko!

To było fantastyczne spotkanie i kibice zgromadzeni na obiekcie mieli ogrom szczęścia, gdyż mieli okazję obejrzeć ten pojedynek i warto to przyznać. I właśnie takie starcia podkreślają z jakiego powodu futbol jest w obecnym momencie najpopularniejszą sportu dyscypliną na całym świecie. W tym pojedynku fani piłki nożnej otrzymali szansę by obserwować wszystko to, co w nożnej piłce najdoskonalsze. Fantastycznie to starcie zainaugurowali zawodnicy hiszpańskiej reprezentacji, jednakże to zawodnicy włoskiej drużyny narodowej strzelili pierwszą bramkę. Zawodnicy trenowani przez trenera Enrique nie mieli jednak w planach złożyć broni. Na 10 minut przed ostatnim gwizdkiem do remisowego wyniku dał radę doprowadzić Morata. Główny arbiter tego starcia był zobligowany do zarządzenia dogrywki. O zwycięstwie zdecydować musiały jedenastki, gdyż w trakcie dodatkowego czasu gry również nie padły gole. W trakcie rzutów karnych delikatnie lepsza okazała się kadra narodowa włoska, która wygrała rezultatem 4:2 i to ona zagra w niedziele wieczór w starciu finałowym Euro 2020.