Nadchodzi nowoczesny system weryfikacji w Netfliksie. Podział konta z najbliższymi może okazać się w znacznym stopniu bardziej złożone!

Nadchodzi nowoczesny system weryfikacji w Netfliksie. Podział konta z najbliższymi może okazać się w znacznym stopniu bardziej złożone!

Sympatycy filmów a także produkcji odcinkowych mogą być mocno niespokojni, gdyż z sieci Internet nadchodzą bolesne informacje. Zwana jako Netflix witryna VOD zastanawia się nad tym by uniemożliwić swoim płatnikom współdzielenie kont. To była do tego momentu niezwykle dogodna i naprawdę znana funkcjonalność. Za jeden rachunek pokrywa opłatę spora ilość abonentów i oni mogą być w zróżnicowanych budynkach. Strona internetowa VOD Netflix w rozrachunku finalnym nie ogłosiła całkowitego obostrzenia współdzielenia kont, lecz zdecydowała utworzyć pewnego rodzaju uwikłanie. Witryna VOD Netflix planuje to żeby zatrzymać kont dzielenie abonamentom, którzy nie mieszkają w jednym pomieszczeniu. Na telewizorowych ekranach będzie się pojawiać powiadomienie, które ma na celu wymusić na płatniku zatwierdzenie tego, iż to właśnie on jest posiadaczem głównym. Potwierdzający kod na dany adres albo numer telefonu planuje przesłać ten potentat w otoczeniu serwisów internetowych VOD. W przypadku jak ten użytkownicy abonamentu muszą rozważać to, iż wystąpią przeobrażania w używaniu z portalu internetowego VOD Netflix.