Jeden z najlepszych graczy w dziejach europejskiej piłki nożnej zmienia drużynę na PSG! Lionel Messi już nie jest reprezentantem FC Barcelony!

Jeden z najlepszych graczy w dziejach europejskiej piłki nożnej zmienia drużynę na PSG! Lionel Messi już nie jest reprezentantem FC Barcelony!

Transferowe roszady piłkarskich drużyn w ramach przerwy między ligowymi rozgrywkami niewątpliwie mogą się podobać. Jednak bardzo dużo kibiców futbolu zadziwiło to, co mieliśmy przyjemność śledzić w tym roku. Większość piłkarskich kibiców była pewna, że Messi zostanie piłkarzem Barcelony do końca swojej przygody z piłką nożną. FC Barcelona popadła jednak w kłopoty finansowe i reprezentant Argentyny nie mógł nic na to poradzić, był zmuszony znaleźć nowy klub. wicemistrz Francji okazał się zespołem, który podjął decyzję, aby zaoferować kontrakt dla skrzydłowego reprezentacji Argentyny. Atrakcyjną ofertę kontraktu, którą były już piłkarz Barcy zatwierdził przedstawił argentyńskiemu piłkarzowi klub z Ligue 1. Warto zaznaczyć, że to bez wątpienia moment przełomowy w dziejach europejskiej piłki. Sympatycy piłkarscy teraz będą mieli szansę oglądać grę Leo Messiego na boiskach we Francji. Na pewno mnóstwo osób zainteresowane będzie tym, jak argentyński zawodnik się odnajdzie w nowym klubie. Leo Messi tworzył będzie tercet z takimi zawodnikami, jak Mbappe Kylian a także Neymar, co zapewnić może wicemistrzowi Francji ogromną ilość pucharów.